Image
Top
Navigation

KONTAKT

ART DIRECTION & GRAPHIC DESIGN

Ahoj nebo dobrý den,

jmenuji se Eva Roverová a ráda pro Vás navrhnu kreativní a zároveň funkční grafický design. Působím na „volné noze“ s možností i intenzivnější externí spolupráce. Kreativní balík od Adobe je mým hlavním pracovním nástrojem společně s tradiční tužkou a papírem, kde se rodí velké množství skic, layoutů, prototypů…..

Neustále se učím něco nového a sleduji vývoj v designu nejen u nás.

Možná by Vás mohlo zajímat i něco více osobního?:) Původem jsem ze severu Čech – Liberce, kam se moooc ráda vracím. Vyzkoušela jsem jaké to je žít i trochu po světě, ale zakotvila v Praze…Domluvím se plynule anglicky a pokročile francouzsky. Rekreačně sportuji – běhám, zvedám činky a zbožnuji plavání 🙂

Ve volném čase zahradničím a pořád si něco čmárám….V poslední době jsem totálně propadla technice linorytu a punkového ručního tisku.

Pokud byste měli dotaz nebo chuť se ozvat jen tak, budu se těšit….:)

Eva Roverová

Hi or hello,

my name is Eva. I work as a freelance graphic/visual designer from my beloved city of Prague although I was raised in Northern part of Bohemia – Liberec, where I love to return as often as possible. I have lived also a bit in other places (the US, France) and I`m fluent in English and French though my French is getting really rusty:))

I work mostly in Adobe CC, also with some more traditional tools such as pencils and paper:)) where many ideas take the initial shapes in forms of sketches, rough prototypes, endless doodles…I`m constantly learning something new and watching for trends and development not only here in CZ.

Should you have any question or would like to just say hi:)) please, do no hesitate to contact me.

Cheers,

Eva

KONTAKT

eva.roverova@seznam.cz

774 119 110

Waldesova 2846/1,155 00 Praha 5

IČ 61531090

UA-80348715-1